Współpraca

Kancelaria Wywiadu Gospodarczego

Najlepsi współpracują tylko z najlepszymi. Agencja Detektywistyczna i Kancelaria Wywiadu Gospodarczego Kweres nie odstępuje od tej reguły. To dzięki takiemu połączeniu sprawy trudne nie stanowią problemu, lecz są wyzwaniem. Gdy inni mówią już koniec, dla nas to dopiero początek. Możemy zdecydowanie więcej…

Adwokat

Współpracujemy z najlepszymi i najskuteczniejszymi kancelariami adwokackimi na terenie całej Polski. Naszym Klientom służą one poradą i reprezentacją podczas ewentualnych procesów sądowych.

Biegli sądowi

Z uwagi na wielopłaszczyznowość prowadzonych przez nas spraw oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z szeregu ekspertyz prowadzonych przez wybrane zespoły biegłych sądowych.

Psycholog

Nawiązaliśmy współpracę z wybitnymi psychologami na terenie całego kraju, tak aby wszystkie problemy naszych Klientów rozwiązane były natychmiastowo i profesjonalnie.

Media

Udzielamy konsultacji w mediach na wielu płaszczyznach. Uczestniczymy w wywiadach, konferencjach, sympozjach. Z uwagi na setki przeprowadzonych spraw przez naszych detektywów możemy podzielić się doświadczeniami, opiniować wydarzenia czy odpowiadać na pytania czytelników.